Get Adobe Flash player

Коли та як реєструється електронний кабінет вступника

 Вступники подають заяви для вступу до закладів вищої освіти в електронній формі онлайн через електронні кабінети. Для цього потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою https://ez.osvitavsim.org.ua/. Однак наразі сайт неактивний. Він функціонуватиме з 01 липня – цього дня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників та можна буде завантажити всі документи.

Znimok ekrana  o 10.50.26 i

 

З 12 по 20 травня 2021 року представники Вараської та Черкаської філій Європейського університету провели зустрічі з випускниками 9х та 11х класів

З 12 по 20 травня 2021 року представники Вараської та Черкаської філій Європейського університету провели зустрічі з випускниками 9х та 11х класів. Заходи відбулися у рамках профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами, основною метою якої є допомога у виборі профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності. Випускники дізналися про сучасний розвиток, напрямки підготовки та нові освітні програми, умови прийому, переваги та можливості Європейського університету. Представники філій запросили учнів на Дні відкритих дверей університету, що пройдуть 27-28 травня 2021 року Запрошуємо на навчання до Європейського університету та чекаємо на вас у нашій Європейській родині!

21

 

Умови вступу до Черкаської філії 2021

Ознайомитися з правилами вступу можна за посиланням

https://drive.google.com/file/d/1r-PnAVgkHfrhZ088UNU9Re8sVcibivAl/view?usp=sharing

 

Регіональний форум інститутів

Студенти та викладачі Черкаської філії ПВНЗ "Європейський університет" приймають участь в Регіональному форумі інститутів громадського суспільства.

Подробнее...

 

Випуск (З новим роком)

Подробнее...