Благодійний показ документальної стрічки українських журналістів про військові злочини окупантів у Маріуполі «20 днів у Маріуполі»

Ніколи не забудемо! Ніколи не пробачимо!

До роковин повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну студенти Черкаської філії Європейського університету разом з директором філії Польовою Н.М. та завідувачем Бізнес-коледжу Чміль А.Д. відвідали в кінотеатрі «Україна» благодійний показ документальної стрічки українських журналістів про військові злочини окупантів у Маріуполі «20 днів у Маріуполі».

Фільм «20 днів у Маріуполі» зроблено у співробітництві Associated Press та американських документалістів з Frontline. Матеріал для фільму було відзнято під час перших днів облоги Маріуполя. Члени команди Associated Press стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та зафіксували кадри, які пізніше стали визначальними образами війни.
Світова прем’єра відбулась на кінофестивалі Sundance, де стрічка отримала приз глядачів. А далі були покази та нагороди ще на шести фестивалях.
Дякуємо кінотеатру «Україна» та Капеланській службі Черкаської ТРО за організацію цього заходу !
Україна переможе!