Вступ до магістратури в 2024 році

Шановні студенти 4 курсу. Якщо ви плануєте вступати до магістратури в 2024 році, маєте звернути увагу на такі особливості:
1. Не існує можливості вступити до магістратури без складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Він містить частину логіки + частину з іноземної мови. Складається у формі ЗНО (не в університеті).
2. Не існує можливості вступу на галузі 05 (психологія, економіка), 07 (менеджмент, облік, маркетинг, фінанси), 08 (право) та 12 (ІТ) без додаткового складання Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Це іспит, який також складається у формі ЗНО (не в університеті) і містить питання програми підготовки фахівців відповідної галузі за попередні 4 роки навчання.
Як підготуватись до ЄВІ?
1. Самостійно - тестові зошити минулого року є в інтернеті на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
2. Додатково до самостійної підготовки - можна пройти записаний викладачами Європейського університету курс з підготовки. Форма реєстрації: https://t.ly/2Oi-o
Як підготуватись до ЄФВВ?
1. Самостійно - програми ЄФВВ є за посиланням: https://t.me/abiturients2024
2. В березні для студентів ЄУ будуть виставлені окремі заняття з підготовки до ЄФВВ - вони факультативні та будуть проходити в другій половині дня.
В квітні - травні вже іспити.
УВАГА! Все зазначене стосується і тих, хто вже має дипломи магістра (спеціаліста). Минулого року вступники з такими дипломами нічого не здавали, крім мотиваційних листів в університетах. В 2024 році -тільки зі складанням вищеозначених іспитів.