Новини

З іменем Кобзаря в серці

Шевченківський тиждень "З іменем Кобзаря в серці" 💛💙
04.03.2024 студенти Черкаської філії відвідали літературно - мистецьку композицію «Із Черкащини в безсмертя», присвячену 210 річниці видатного українського поета Тараса Шевченка, яка проводилась в Обласній бібліотеці для юнацтва імені В.Симоненка.
Дякуємо Н.А. Козиряцькій та працівникам бібліотеки за організацію та проведення цього заходу.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації».

Шановні науковці, експерти, докторанти, аспіранти та студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації».
Основною метою конференції є обмін досвідом та висвітлення новітніх результатів наукових досліджень з питань кібербезпеки та захисту інформації.
Напрями роботи конференції
1. Організація кібербезпеки України в умовах війни: специфіка та виклики, загрози та методи протидії.
2. Безпека комп’ютерних мереж та Інтернет-ресурсів. Комплексні системи захисту інформації.
3. Захист критичної інфраструктури України в умовах повномасштабного вторгнення, досвід протидії.
4. Законодавче та адміністративне забезпечення кібербезпеки. Методи захисту інформації в системі економічної безпеки підприємства.
Робочі мови: українська, англійська, польська.
Співорганізатори конференції:
Академія WSB (Польща, м. Домброва-Гурнича);
Університет TURIBA (Латвія);
Національна інженерна академія Республіки Казахстан
Деталі - в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ за посиланням https://t.ly/xKGdT

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника

📖"У письменника тільки і є один учитель: самі читачі." Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника – професійне свято літераторів (World Day of the writer). Повна назва цього свята Всесвітній день миру для письменника.
🩵💛В Україну свято прийшло аж у 2012 р. завдяки ініціативі української письменниці Лариси Ніцой
📌📌 Цікаві факти:
📚Перший професійний письменник України Іван Нечуй-Левицький пішов з роботи вчителя російської мови заради письменництва на рідній солов’їній.
📚Василь Симоненко терпіти не міг роботу журналіста, тому що не бачив у ній творчої свободи.
📚Родина Бориса Грінченка розмовляла російською, але після прочитання «Кобзаря» письменник твердо вирішив спілкуватись виключно українською
📚Джек Лондон був соціалістом, а крім того ‒ першим в історії американським письменником, який заробив своєю працею мільйон доларів.
📚Агата Крісті страждала на дискографію, тобто практично не могла писати від руки. Всі її знамениті романи були надиктовані.
📚Едгар Аллан По все життя боявся темряви.
Оноре де Бальзак завжди писав у темряві.
📚Чарльз Діккенс настільки не любив пам'ятники і монументи, що у своєму заповіті суворо заборонив зводити їх йому. Єдина бронзова статуя Діккенсу встановлена у Філадельфії.
📚У Лорда Байрона було чотири домашніх гусака, які всюди слідували за ним, навіть на громадських зборах.
📚Марк Твен був непоганим винахідником. Серед його розробок ‒ блокнот з відривними листочками для журналістів, шафа з розсувними полками, саморегульовані підтяжки, а також самий геніальний з його винаходів – машинка для зав’язування краваток!

Круглий стіл на тему: «Соціально-економічний розвиток України в умовах воєнного часу»

01.03.2024 року в Черкаській філії ПВНЗ «Європейський університет» відбувся круглий стіл на тему: «Соціально-економічний розвиток України в умовах воєнного часу». Дякуємо всім доповідачам та учасникам круглого столу за активну участь в обговоренні соціальних та економічних проблем сьогодення і визначенні напрямів повоєнного розвитку . Україна переможе! 🇺🇦

 

Вступ до магістратури в 2024 році

Шановні студенти 4 курсу. Якщо ви плануєте вступати до магістратури в 2024 році, маєте звернути увагу на такі особливості:
1. Не існує можливості вступити до магістратури без складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Він містить частину логіки + частину з іноземної мови. Складається у формі ЗНО (не в університеті).
2. Не існує можливості вступу на галузі 05 (психологія, економіка), 07 (менеджмент, облік, маркетинг, фінанси), 08 (право) та 12 (ІТ) без додаткового складання Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Це іспит, який також складається у формі ЗНО (не в університеті) і містить питання програми підготовки фахівців відповідної галузі за попередні 4 роки навчання.
Як підготуватись до ЄВІ?
1. Самостійно - тестові зошити минулого року є в інтернеті на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
2. Додатково до самостійної підготовки - можна пройти записаний викладачами Європейського університету курс з підготовки. Форма реєстрації: https://t.ly/2Oi-o
Як підготуватись до ЄФВВ?
1. Самостійно - програми ЄФВВ є за посиланням: https://t.me/abiturients2024
2. В березні для студентів ЄУ будуть виставлені окремі заняття з підготовки до ЄФВВ - вони факультативні та будуть проходити в другій половині дня.
В квітні - травні вже іспити.
УВАГА! Все зазначене стосується і тих, хто вже має дипломи магістра (спеціаліста). Минулого року вступники з такими дипломами нічого не здавали, крім мотиваційних листів в університетах. В 2024 році -тільки зі складанням вищеозначених іспитів.

Саме 24 лютого 2022 року о 3:40 ранку росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України

Саме 24 лютого 2022 року о 3:40 ранку росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України.
Сьогодні — друга річниця початку повномасштабного вторгнення. Наші захисники і захисниці щодня роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги.
Слава Україні!Героям Слава!🇺🇦

10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України

“Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати”. Президент України Володимир Зеленський
10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Хоча протистояння російській гібридній агресії та впливу в різних сферах відбувалося не тільки на лінії фронту, а й на всій території України.
Широкомасштабне вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію нашої держави. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості та сміливості.
Європейський університет рекомендує ознайомитись з інформаційними матеріалами, які до 10-річчя від початку російсько-української війни підготував Український інститут національної пам’яті.

Благодійний показ документальної стрічки українських журналістів про військові злочини окупантів у Маріуполі «20 днів у Маріуполі»

Ніколи не забудемо! Ніколи не пробачимо!

До роковин повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну студенти Черкаської філії Європейського університету разом з директором філії Польовою Н.М. та завідувачем Бізнес-коледжу Чміль А.Д. відвідали в кінотеатрі «Україна» благодійний показ документальної стрічки українських журналістів про військові злочини окупантів у Маріуполі «20 днів у Маріуполі».

Фільм «20 днів у Маріуполі» зроблено у співробітництві Associated Press та американських документалістів з Frontline. Матеріал для фільму було відзнято під час перших днів облоги Маріуполя. Члени команди Associated Press стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та зафіксували кадри, які пізніше стали визначальними образами війни.
Світова прем’єра відбулась на кінофестивалі Sundance, де стрічка отримала приз глядачів. А далі були покази та нагороди ще на шести фестивалях.
Дякуємо кінотеатру «Україна» та Капеланській службі Черкаської ТРО за організацію цього заходу !
Україна переможе!

МОН затвердило календар проведення НМТ-2024

⚡️МОН затвердило календар проведення НМТ-2024
Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
📆 Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:
🔹 основні: 14 травня – 25 червня;
🔹 додаткові: 11–19 липня.
👨‍💻 Реєстрація на НМТ-2024 триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.
🖇 До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).
✅ Результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.