Get Adobe Flash player

Шановні випускники 2020 року!

Шановні випускники 2020 року!

Залишилось небагато часу до того моменту, коли Ви закінчите навчання в рідній школі і перед Вами відкриються багато шляхів майбутнього життя. Якщо Ви маєте бажання отримати вищу освіту європейського рівня, ми пропонуємо Вам продовжити навчання в Черкаській філії Європейського університету, який акредитовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України найвищим IV рівнем, і де Ви зможете отримати дипломи бакалавра і спеціаліста на денній та заочній формах навчання за напрямами підготовки:

 

· економіка підприємства;

· фінанси і кредит;

· облік і аудит;

· менеджмент;

· комп’ютерні науки.

Зарахування на перший курс навчання в університеті для випускників проводиться за результатами зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень, підтверджених сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти.

За напрямами підготовки економіка підприємства, фінанси і кредит, облік і аудит з предметів:

· українська мова та література,

· математика (профільний),

· історія України або географія (за вибором).

За напрямом підготовки менеджмент з предметів:

· українська мова та література,

· математика (профільний),

· іноземна мова.

За напрямом підготовки комп’ютерні науки з предметів:

· українська мова та література,

· математика (профільний),

· іноземна мова.

Враховуючи те, що відбулися зміни в Правилах прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра необхідні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання – не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних конкурсних предметів, Черкаська філія оголошує набір слухачів на підготовчі курси для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Початок занять – 15 лютого, тривалість курсів три місяці. Заняття проводяться щосуботи, під час весняних канікул – щодня.

В університеті працює Бізнес-коледж, який проводить набір абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою (після 9-ого класу на І курс) та з повною загальною середньою освітою (після  11-ого класу на ІІ курс) на спеціальність «Економіка підприємства».

Зарахування на І курс Бізнес-коледжу (після 9-ого класу) відбувається за результатами вступних випробувань з української мови (диктант) та зматематики (тестування), які проводяться в університеті. Зарахування на ІІ курс Бізнес-коледжу (після 11-ого класу) відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень, підтверджених сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:

1) українська мова та література,

2) історія України.

Після закінчення Бізнес-коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста, а бажаючі продовжити навчання зараховуються на III курс університету.

Випускники філії отримують диплом державного зразка та диплом Європейського університету і можуть працювати в усіх сферах народного господарства України та за її межами, очолювати структури організацій різних форм власності.

В День відкритих дверей Ви зможете отримати інформацію про Правила вступу до філії, оглянути навчальний корпус, аудиторії та визначитися з майбутньою професією. Абітурієнти, які візьмуть участь у Дні відкритих дверей, отримають знижку в оплаті за навчання в  першому  семестрі – 5 %.

Вартість навчання за рік:

Денна форма 9600 грн.

Заочна  форма 6600грн.

Бізнес-коледж 7200грн.

Чекаємо вас за адресою:

м. Черкаси, вул. Смілянська, 83,

тел./факс:  (0472) 63-09-71,  63-77-21

URL: www.cherkasi.e-u.in.ua

 

 

 

Графік роботи приймальної комісії:

Понеділок – П’ятниця
9:00  --   18:00

Субота
9:00  --  14:00

Аудиторія  №17