Get Adobe Flash player

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

3 червня відбувся навчальний візит студентів Європеського університету до громад-учасників проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду » в Смілянському районі, с. Носачів. Студенти змогли ознайомитись з досягненнями громади реалізованих в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Сільські активісти поділилися досвідом впровадження громадських ініціатив.

Голова сільської ради Кравченко Віктор Андрійович розповів про становлення, розвиток організації громади, про успіхи і складнощі у вирішенні нагальних місцевих проблем, а також, як працювали над реалізацією двох проектів з реконструкції котельні школи на твердому паливі з встановленням енергоефективного котла (піролізного) та заміною вікон у школі.
Неймовірно активна, ініціативна, креативна директор школи Громова Олена Андріївна познайомила студентів зі всіма ініціативами та проектами, в яких приймає участь громада села та Носачівська ЗОШ і провела тренінг «Освіта демократичного громадянства».
Дякуємо за підтримку Проекту ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Черкаському обласному підрозділу впровадження та особисто Анні Бабковій!