Get Adobe Flash player

Зустріч координаторів мережі ВНЗ-партнерів Проекту ПР ООН / ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

14–15 грудня в Києві відбулася щорічна зустріч представників ВНЗ-партнерів «Вищі навчальні заклади і сталий розвиток громад» (Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – CBA Project) з огляду та планування роботи мережі.

За п’ять років встановлено партнерство з 33 університетами для співробітництва, зокрема, для викладання курсу зі сталого розвитку, стажування студентів, проведення наукових досліджень, семінарів та видання публікацій на теми, що пов’язані з основними напрямками діяльності Проекту. Ряд партнерських університетів ініціювали викладання окремого курсу або модулю зі сталого розвитку суспільства у своїх навчальних закладах.

Проект МРГ підтримав публікацію навчального посібника та ряду монографій. Близько сотні студентів з університетів-партнерів беруть участь у конкурсі наукових робіт та літній школі «Сталий розвиток за участі громад». Проводяться міжнародні конференції, круглі столи, семінари дебати; обмін студентами, зокрема для проходження практик; конкурси проектів та наукових робіт для студентів та інше.

З 2016 року ЧФ ПВНЗ «Європейський університет» стала партнером проекту.