Get Adobe Flash player

В Європейському університеті обговорювали проблеми освіти та євроінтеграції України в контексті сталого розвитку

28.10.15 р. в 28.10.15 р. в Європейському університеті відбувся Круглий стіл на тему «Європейський вектор освіти в контексті сталого розвитку», присвячений дню заснування Організації об’єднаних націй та дню створення ПВНЗ «Європейский університет».

 

28.10.15 р. в Європейському університеті відбувся Круглий стіл на тему «Європейський вектор освіти в контексті сталого розвитку», присвячений дню заснування Організації об’єднаних націй та дню створення ПВНЗ «Європейский університет». В роботі круглого столу взяли участь керівництво та науково-педагогічні працівники університету, студенти 3-го та 4-го курсу. Почесними гостями заходу були: д.е.н., професор завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Черкаського державного технологічного університету Коломицева О.В., д.е.н.; професор, завідувач кафедри економіки та управління Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Кришталь Т.М.; д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та економічної безпеки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Мігус І.П.

Жваво й конструктивно відбувалося обговорення дискусійних питань, які стосуються ролі освіти у євроінтеграційному процесі, перспектив інтеграції України в Європейську спільноту, проблем сталого розвитку України та шляхів їх вирішення. Варто відзначити, що науковці та студенти разом плідно працювали над пошуком шляхів вирішення проблем в країні.