Get Adobe Flash player

 

Свято вареника

7 квітня до православного свята Благовіщення в Черкаській філії ПВНЗ «Європейський університет» відбулося свято «Українського вареника». Вареники – це гордість української народної кухні, це той символ, який єднає всіх українців. Свято пройшло весело, цікаво. Студенти і викладачі брали активну участь у конкурсах «Хто швидше з’їсть вареники», демонстрували вміння у скоромовках, вікторинах. А дегустація вареників із різноманітними начинками перевершила всі очікування. Свято вдалося!!!

Подробнее...

 

Місцевий розвиток, орієнтований на Громаду

Подробнее...

 

Тренінг для тренерів зі сталого розвитку відбувся на Закарпатті

За чотири дні учасники, що представляють Національну мережу університетів-партнерів проекту МРГ, дізналися як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань. Зокрема, тренінг охоплював 6 тематичних модулів, що стосуються взаємодії з громадами: робота в команді і особистість активної дії; соціальна мобілізація громад; ефективна комунікація; виявлення потреб громади і менеджмент проектів; конфлікти та шляхи їхнього вирішення (медіація); поради із залучення ресурсів для вирішення проблем громад і реалізації спільних ініціатив. Під час тренінгу учасники також склали план роботи Національної мережі на 2016 рік.

Усі учасники тренінгу стали сертифікованими тренерами і впродовж 2016 року мають провести подібний тренінг за запропонованою методологією у своєму виші.

http://cba.org.ua/ua/news/news/3430-2016-02-12-05-14-35http://cba.org.ua/ua/news/news/3430-2016-02-12-05-14-35

Подробнее...

 

Зустріч координаторів мережі ВНЗ-партнерів Проекту ПР ООН / ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

14–15 грудня в Києві відбулася щорічна зустріч представників ВНЗ-партнерів «Вищі навчальні заклади і сталий розвиток громад» (Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – CBA Project) з огляду та планування роботи мережі.

Подробнее...