Get Adobe Flash player

Тренінг для тренерів зі сталого розвитку відбувся на Закарпатті

За чотири дні учасники, що представляють Національну мережу університетів-партнерів проекту МРГ, дізналися як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань. Зокрема, тренінг охоплював 6 тематичних модулів, що стосуються взаємодії з громадами: робота в команді і особистість активної дії; соціальна мобілізація громад; ефективна комунікація; виявлення потреб громади і менеджмент проектів; конфлікти та шляхи їхнього вирішення (медіація); поради із залучення ресурсів для вирішення проблем громад і реалізації спільних ініціатив. Під час тренінгу учасники також склали план роботи Національної мережі на 2016 рік.

Усі учасники тренінгу стали сертифікованими тренерами і впродовж 2016 року мають провести подібний тренінг за запропонованою методологією у своєму виші.

http://cba.org.ua/ua/news/news/3430-2016-02-12-05-14-35http://cba.org.ua/ua/news/news/3430-2016-02-12-05-14-35

Подробнее...

 

Зустріч координаторів мережі ВНЗ-партнерів Проекту ПР ООН / ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

14–15 грудня в Києві відбулася щорічна зустріч представників ВНЗ-партнерів «Вищі навчальні заклади і сталий розвиток громад» (Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – CBA Project) з огляду та планування роботи мережі.

Подробнее...

 

Семінар "Основи європейської інтеграції" Інституту міжнародної освіти CIVIC

31 жовтня 2015 р. викладачі Європеського університету прийняли участь у семінарі, присвяченому дослідженню основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства, який проводився Інститутом міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з Інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign CulturalRelations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

Семінар дав змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а учасники мали можливість глибше зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.

Подробнее...

 

Форум "Грантуємо зміни"

Представники Європейського університету прийняли участь у форумі громадських ініціатив "Грантуємо зміни", який проходив у Черкаській обласній державній адміністрації 24 листопада. На форумі була представлена виставка-ярмарок громадських проектів із усієї області, виступили спікери - представники грантодавців та презентували, як можна отримати грант.

 

Подробнее...

 

В Європейському університеті обговорювали проблеми освіти та євроінтеграції України в контексті сталого розвитку

28.10.15 р. в 28.10.15 р. в Європейському університеті відбувся Круглий стіл на тему «Європейський вектор освіти в контексті сталого розвитку», присвячений дню заснування Організації об’єднаних націй та дню створення ПВНЗ «Європейский університет».

 

Подробнее...