Get Adobe Flash player

Європейський університет оголошує конкурс на отримання грантів на навчання!

З метою підтримки талановитої молоді в різних куточках  України  Європейський університет виділяє на 2017/2018 навчальний рік 20 грантів, які повністю покривають витрати на навчання  за освітньо-професійним  рівнем «бакалавр» на факультетах:

  • факультет економіки та менеджменту;
  • факультет інформаційних систем та технологій;
  • юридичний факультет;
  • факультет безпеки підприємств;

Якщо ти маєш вагомі успіхи у навчанні, спорті, науковій або мистецькій діяльності – візьми участь в освітньому конкурсі!

Умови конкурсу:

Для участі у конкурсі запрошуються випускники шкіл з усіх регіонів України, які можуть підтвердити свої особисті досягнення:

  • високі навчальні бали;
  • участь  в олімпіадах;
  • грамоти, результати наукових, спортивних, мистецьких досягнень тощо.

Присудження гранту відбудеться за рішенням комісії, шляхом обрання переможців з осіб, які зареєструються як вступники до Європейського університету в базі ЄДЕБО, подадуть електронну заявку на конкурс та копії документів про особисті досягнення.

Заявки будуть прийматися з 1 червня  по  20 липня 2017 року на електрону адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Результати конкурсу будуть оголошені 1 серпня 2017 року.

Телефон контактної особи: Балан Лариса Олександрівна – відповідальний секретар приймальної комісії  (044) 450-64-90

 

ВИСНОВОК 2016

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

3 червня відбувся навчальний візит студентів Європеського університету до громад-учасників проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду » в Смілянському районі, с. Носачів. Студенти змогли ознайомитись з досягненнями громади реалізованих в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Сільські активісти поділилися досвідом впровадження громадських ініціатив.

Подробнее...

 

Команда «Євро» ЧФ Європейського університету прийняла участь у всеукраїнських студентських дебатах!

15-17 травня у м. Одеса проводилися Всеукраїнські студентські дебати зі сталого розвитку. До Одеси з’їхалися студентські команди 18 університетів для участі. Дебати, організовані національною мережею партнерських університетів за підтримки спільного Проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), відбуваються вже вп’яте. Цьогоріч у заході взяли участь понад 70 учасників. Усі вони пройшли відбіркові тури у своїх університетах.

Подробнее...

 

Національний парк «Межигір’я»

В рамках заходів, які проходять в Європейському університеті до Тижня сталого місцевого розвитку, 27 квітня студенти та викладачі здійснили виїзний семінар «Корупція і сталий розвиток» до резиденції екс-президента України В. Януковича (Національний парк «Межигір’я» ).

Подробнее...