Get Adobe Flash player

Тренінг " Сталий розвиток за участі громад" відбувся в стінах Європейського університету!!!

З 19 по 21 квітня 2016 року студенти Європейського університету мали чудову нагоду прийняти участь у тренінгу "Сталий розвиток за участі громад".

Подробнее...

 

Відкриття Ресурсного центру зі сталого розвитку!

14.04.2016 року в стінах ЧФ ПВНЗ «Європейський університет» відбулось відкриття Ресурсного центру зі сталого розвитку за підтримки Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Почесними гостями на відкритті був заступник директора департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Стеценко Василь Борисович та координатор Черкаського обласного ресурсного центру громад Страшна Людмила Миколаївна.

Дякуємо всім за активну підтримку!

Источник http://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html


Источник http://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html

Подробнее...

 

 

Свято вареника

7 квітня до православного свята Благовіщення в Черкаській філії ПВНЗ «Європейський університет» відбулося свято «Українського вареника». Вареники – це гордість української народної кухні, це той символ, який єднає всіх українців. Свято пройшло весело, цікаво. Студенти і викладачі брали активну участь у конкурсах «Хто швидше з’їсть вареники», демонстрували вміння у скоромовках, вікторинах. А дегустація вареників із різноманітними начинками перевершила всі очікування. Свято вдалося!!!

Подробнее...

 

Місцевий розвиток, орієнтований на Громаду

Подробнее...