Get Adobe Flash player

Національний парк «Межигір’я»

В рамках заходів, які проходять в Європейському університеті до Тижня сталого місцевого розвитку, 27 квітня студенти та викладачі здійснили виїзний семінар «Корупція і сталий розвиток» до резиденції екс-президента України В. Януковича (Національний парк «Межигір’я» ).

Подробнее...

 

30 років з дня аварії на ЧАЕС

26.04.2016 в рамках Тижня сталого розвитку до 30-річчя від дня трагедії на ЧАЕС в стінах Європейського університету пройшов семінар на тему «30 років з дня аварії на ЧАЕС». Студенти та викладачі вшанували хвилиною мовчання всих ліквідаторів, які загинули під час аварії на ЧАЕС.

Студенти та викладачі висадили на території вузу алею чорнобривців, як символ життя.

Подробнее...

 

«Збережи життя» – Green Tree Challenge

Національна мережа університетів-партнерів спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» приймає виклик глобальним проблемам людства. Долучаючись до досягнення цілей сталого розвитку, ми започатковуємо акцію «Збережи життя» – Green Tree Challenge. Цілі сталого розвитку стосуються зміни клімату, збереження навколишнього середовища, тобто важливих глобальних викликів, які вимагають участі кожного.

 

Подробнее...

 

Фінал дебатів!

Фінал дебатів відбувся. Переможці - "Єврокоманда". Вітаємо Максима Кириченка, Вікторію Хоменко, Євгенія Трохимчука! Успіхів надалі!


 

Подробнее...

 

Тренінг " Сталий розвиток за участі громад" відбувся в стінах Європейського університету!!!

З 19 по 21 квітня 2016 року студенти Європейського університету мали чудову нагоду прийняти участь у тренінгу "Сталий розвиток за участі громад".

Подробнее...