Get Adobe Flash player

Команда «Євро» ЧФ Європейського університету прийняла участь у всеукраїнських студентських дебатах!

15-17 травня у м. Одеса проводилися Всеукраїнські студентські дебати зі сталого розвитку. До Одеси з’їхалися студентські команди 18 університетів для участі. Дебати, організовані національною мережею партнерських університетів за підтримки спільного Проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), відбуваються вже вп’яте. Цьогоріч у заході взяли участь понад 70 учасників. Усі вони пройшли відбіркові тури у своїх університетах.

Подробнее...

 

Національний парк «Межигір’я»

В рамках заходів, які проходять в Європейському університеті до Тижня сталого місцевого розвитку, 27 квітня студенти та викладачі здійснили виїзний семінар «Корупція і сталий розвиток» до резиденції екс-президента України В. Януковича (Національний парк «Межигір’я» ).

Подробнее...

 

30 років з дня аварії на ЧАЕС

26.04.2016 в рамках Тижня сталого розвитку до 30-річчя від дня трагедії на ЧАЕС в стінах Європейського університету пройшов семінар на тему «30 років з дня аварії на ЧАЕС». Студенти та викладачі вшанували хвилиною мовчання всих ліквідаторів, які загинули під час аварії на ЧАЕС.

Студенти та викладачі висадили на території вузу алею чорнобривців, як символ життя.

Подробнее...

 

«Збережи життя» – Green Tree Challenge

Національна мережа університетів-партнерів спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» приймає виклик глобальним проблемам людства. Долучаючись до досягнення цілей сталого розвитку, ми започатковуємо акцію «Збережи життя» – Green Tree Challenge. Цілі сталого розвитку стосуються зміни клімату, збереження навколишнього середовища, тобто важливих глобальних викликів, які вимагають участі кожного.

 

Подробнее...

 

Фінал дебатів!

Фінал дебатів відбувся. Переможці - "Єврокоманда". Вітаємо Максима Кириченка, Вікторію Хоменко, Євгенія Трохимчука! Успіхів надалі!


 

Подробнее...