Get Adobe Flash player

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: «МЕНЕДЖМЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я»

ПВНЗ «Європейський університет»

ЧЕРКАСЬКА ФІЛІЯ

Запрошує на навчання випускників медичних коледжів,  працівників медичних закладів та керівні кадри для отримання знань та умінь зі спеціалізації «Менеджмент охорони здоров'я».

Випускники медичних коледжів зараховуються на II — ІІІ курси.

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: «МЕНЕДЖМЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я»

Мета: задовольнити потреби суспільства щодо покращення організації охорони здоров'я населення шляхом підготовки фахівців, забезпечення високої якості їх навчання та медичних послуг.

 

Освіта всім

УВАГА
ВАЖЛИВО

При поданні заяви на навчання в Черкаську філію Європейського університету через електронний кабінет в полі «Регіон» вказувати М.КИЇВ

 

Європейський університет оголошує конкурс на отримання грантів на навчання!

З метою підтримки талановитої молоді в різних куточках  України  Європейський університет виділяє на 2017/2018 навчальний рік 20 грантів, які повністю покривають витрати на навчання  за освітньо-професійним  рівнем «бакалавр» на факультетах:

  • факультет економіки та менеджменту;
  • факультет інформаційних систем та технологій;
  • юридичний факультет;
  • факультет безпеки підприємств;

Якщо ти маєш вагомі успіхи у навчанні, спорті, науковій або мистецькій діяльності – візьми участь в освітньому конкурсі!

Умови конкурсу:

Для участі у конкурсі запрошуються випускники шкіл з усіх регіонів України, які можуть підтвердити свої особисті досягнення:

  • високі навчальні бали;
  • участь  в олімпіадах;
  • грамоти, результати наукових, спортивних, мистецьких досягнень тощо.

Присудження гранту відбудеться за рішенням комісії, шляхом обрання переможців з осіб, які зареєструються як вступники до Європейського університету в базі ЄДЕБО, подадуть електронну заявку на конкурс та копії документів про особисті досягнення.

Заявки будуть прийматися з 1 червня  по  20 липня 2017 року на електрону адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Результати конкурсу будуть оголошені 1 серпня 2017 року.

Телефон контактної особи: Балан Лариса Олександрівна – відповідальний секретар приймальної комісії  (044) 450-64-90

 

ВИСНОВОК 2016

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

3 червня відбувся навчальний візит студентів Європеського університету до громад-учасників проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду » в Смілянському районі, с. Носачів. Студенти змогли ознайомитись з досягненнями громади реалізованих в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Сільські активісти поділилися досвідом впровадження громадських ініціатив.

Подробнее...