Get Adobe Flash player

СЕМІНАР ДЛЯ АРХІВІСТІВ В ЧЕРКАСЬКОЇ ФІЛІЇ ЄУ

 

СЕМІНАР ДЛЯ АРХІВІСТІВ В ЧЕРКАСЬКОЇ ФІЛІЇ ЄУ

Європейський університет за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Укрдержархіву, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності проводить цикл

семінарів «Сучасні вимоги до вдосконалення діяльності архівного підрозділу установи» на базі  Черкаської філії університету (м. Черкаси, вул. Смілянська, 83).

На семінарі будуть надані практичні поради щодо організації роботи архівного підрозділу, забезпечення його діяльності методично-нормативними документами, технології передавання документів на архівне зберігання, умов їх зберігання, створення довідкового апарату до архівних документів, взаємодії з державними архівними установами.
Cемінар проводять викладачі Європейського університету за участі фахівців Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Укрдержархіву, наукових співробітників НАН України, Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.
Беручи до уваги важливість зазначених заходів щодо реалізації державних завдань підвищення рівня архівної справи, переходу на електронний документообіг та формування цифрових ресурсів, запрошуємо взяти участь в семінарі, який

відбудеться  31 травня 2019 року в м. Черкаси.

Учасники семінару мають унікальну можливість заздалегідь поставити запитання, відповіді на які хотіли б отримати. Для цього необхідно надіслати їх факсом за номером (044) 424-23-61, написати листа на електронну ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ) чи поштову адресу: 03115, Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-в.

Робота семінару розрахована на 1 день.

По закінченню семінару учасники отримують сертифікати.

Семінар вже відвідали  більш ста представників архівних та діловодних підрозділів закладів вищої освіти, лікарень, судових і банківських установ,  музеїв  країни.
Місце проведення:

Черкаська філія Європейського університету

(м. Черкаси, вул. Смілянська, 83)

 

Безкоштовні курси ЗНО

 

Випуск

 

День міста Черкаси

15 вересня 2018р. наше місто Черкаси святкує свій День народження.

Черкаська філія Європейського університету відвідала простір молодіжних активностей «Мрію бути профі».

Презентувала себе як сучасний заклад освіти.

Подробнее...

 

Вступники 2018

Вступники 2018 року розпочинають навчання в Черкаській філії Європейського університету.

Успіхів Вам шановні студенти батьки, та колеги.

Подробнее...