У Черкасах попрощалися із двома відважними воїнами

У Черкасах попрощалися із двома відважними воїнами, які загинули за Україну. В останню путь провели Святослава Гошуляка та Михайла Сахарова.
Молодший лейтенант Святослав Гошуляк народився у Миколаєві. Частину дитинства провів із родиною у Львові, потім переїхав до Черкас, навчався у школі №29.
Закінчив Черкаський політехнічний технікум. Після технікуму поступив до Київського гуманітарного інституту на заочне відділення, паралельно з навчанням призивався до лав Збройних Сил України. Після закінчення інституту отримав кваліфікацію менеджера зовнішньоекономічної діяльності.
Працював у ТОВ «Завод спеціального обладнання» на посаді механіка.
Проходив військову службу на посаді командира кулеметного взводу військової частини. Святослав Володимирович загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області внаслідок ударів FPV дронів та ворожого мінометного обстрілу. Герою був 41 рік.
39-річний Михайло Сахаров був родом з Черкас. Навчався у школі №З0 та у Черкаському Колегіумі “Берегиня”.
Працював монтажником металопластикових конструкцій в Черкасах.
Після того, як Михайла Юрійовича мобілізували до лав ЗСУ, він проходив військову службу на посаді командира кулеметного взводу військової частини. Життя захисника обірвалося на Луганщині внаслідок ударів FPV дронів та ворожого мінометного обстрілу.
Вічна пам'ять захисникам, які віддали за Україну найдорожче – свої життя. Співчуття рідним.