XV конференція з безпекознавства, головною темою якою були «Стратегії безпеки підприємства в умовах воєнного стану»

В Європейському університеті під головуванням ректора Європейського університету, доктора філософських наук Олена Іванівна Тимошенко 6 квітня 2023 року пройшла традиційна XV конференція з безпекознавства, головною темою якою були «Стратегії безпеки підприємства в умовах воєнного стану». Конференція проводилась в змішаному режимі, що дало змогу взяти участь в ній понад 350 учасникам.

Виступаючі говорили про формування нової парадигми безпеки підприємства в умовах глобальних викликів, розвиток безпекового середовища в Україні, нових підходах до комплексної охорони підприємств на сучасному етапі .

Практичні рекомендації надали представники консалтингової компанії Sidcon International Consulting Company Ткаченко О.В. та ТОВ «You-Контрол» YouControl Пясецький А.М.

Окремо було розглянуто питання психологічної складової безпеки підприємств в умовах війни. Генерал-лейтенант СБУ, докт. юр. наук професор Крутов В.В., ідеолог недержавної системи безпеки України, звернувся до присутніх з закликом взяти участь у реалізації нової концепції під загальною назвою «Людинознавство», покликаної кардинально змінити підходи до робот з психічними та духовними станами особи, розглядаючи людину в комплексі як енергетичну систему.

В роботі пленарного засідання та секцій взяли активну участь аспіранти Європейського університету. По результатам конференції будуть видані тези та монографія.

Scroll to Top