Європейський університет посів 3-тє місце у рейтингу (http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59049/) приватних ЗВО України за кількістю зарахованих у 2022 році студентів на контракт (2-ге місце серед приватних столичних ЗВО) та 40-е місце (https://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59048/) серед 375 закладів вищої освіти України включно з державними.

736 осіб стали студентами ЄУ в 2022 році! 👩‍🎓🧑‍🎓

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складений рейтинг приватних закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

У рейтингу використані дані 2022 року, отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».

При цьому нам надзвичайно приємно відзначити високий рівень підготовки наших першокурсників: середній бал національного мультипредметного тесту на контракт склав 147,64 (https://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59045/) у наших нових студентів.

Вже зараз, у лютому, 3 з 5 команд Європейського університету вийшли у півфінал конкурсу стартапів Всеукраїнського проєкту «Підприємницький університет» від стартап-інкубатора YEP за підтримки МОН України, Міністерства цифрової трансформації України, програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України».

А одна з них, команда першокурсників факультету інформаційних систем та технологій ЄУ увійшла до фінальної сімки найкращих команд з різних університетів України, що будуть змагатися за звання переможця! (https://e-u.edu.ua/…/komanda-startap-klubu…/)

Scroll to Top