16 лютого — День єднання

16 лютого в Україні святкують особливе молоде свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року.

В Європейському університеті пройшли заходи на відзначення цього дня, мета якого — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

Взимку 2022 року Росія почала без пояснень стягувати свої війська до українського кордону. Світові ЗМІ активно писали про можливість військового вторгнення РФ до України. Однією з можливих дат називали 16 лютого.

Президент Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання України, щоб показати єдність українського народу, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати російським пропагандистам, що українці — це єдиний народ.

Україна вже майже рік бореться з повномасштабною агресією росії. Агресор зруйнував наш мир, проте кожна українська родина дає відсіч ворогу у можливий спосіб. Кожен українець долучений. Ми – єдні у нашому прагненні волі, становлення української держави, українського світу, збереження та розквіту української культури.

Україна переможе. Слава Героям!

Scroll to Top