Європейський університет підписав Меморандум про співпрацю з Фонд державного майна України

10 січня 2023 року Європейський університет підписав Меморандум про співпрацю з Фонд державного майна України. У церемонії підписання взяли участь ректор ЄУ Олена Іванівна Тимошенко (Олена Іванівна Тимошенко) та заступник Голови Фонду з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Анатолійович Шугалій (Denis Shuhalii).

Метою Меморандуму є об’єднання зусиль в межах компетенції сторін щодо вдосконалення освітньої, наукової, методичної діяльності, спрямованої на забезпечення сталого економічного розвитку та реалізації інноваційного потенціалу України, а також рівних, ефективних і відкритих можливостей для розвитку високих технологій.

✅ Сторони домовилися про:

• Організацію та проведення спільних заходів, семінарів, вебінарів, тренінгів, майстер-класів тощо;

• «Свіжі» ідеї та їх впровадження. Співпраця дозволить забезпечити державні органи перспективними студентами Університету, зберегти талановиту молодь в Україні, а ще – прискорити розвиток державних процесів.

• Викладачі, аспіранти та студенти Європейського університету візьмуть участь у спільних ІТ-розробках. Водночас, науковці можуть запропонувати фахові консультації з юриспруденції та менеджменту.

• В рамках співпраці Фонд планує організувати практику для студентів Університету на держпідприємствах, розвивати інноваційний потенціал Фонду.

• Представники Європейського університету візьмуть участь у Науковій раді Фонду;

• Європейський університет забезпечить участь фахівців в якості експертів до робочих груп, комісій при ФДМУ з питань розвитку інноваційного потенціалу.

«Держава, та Фонд держмайна зокрема, є одним із найбільших роботодавців, які надзвичайно потребують нових кадрів. Фонд розвиває напрями аналізу, аудиту, залучення інвестицій, приватизації, оренди, управління та оцінки держмайна, тож є багато можливостей, щоб студенти отримали цінний досвід та розвивали інноваційний потенціал», – наголосив Денис Шугалій.

Scroll to Top