Європейський університет продовжує набір за Програмою паралельного європейського диплому

Європейський університет продовжує набір за Програмою паралельного європейського диплому.

Програма навчання розроблена Європейським університетом (Україна, м. Київ) у партнерстві з Akademia WSB (Польща, м. Домброва-Гурнича) та надає абітурієнтові статус студента денної форми навчання закордонного та українського університетів одночасно!

Вітальне слово ректора Університету WSB (Польща).

«Радію, що можу вас вітати в WSB University, одному з найбільших міжнародних вищих навчальних закладів у Польщі. Університет WSB пропонує програми бакалавра, магістра, доктора філософії та аспірантуру. Наша освітня пропозиція була розроблена відповідно до вимог сучасного ринку праці, щоб наші випускники стали конкурентоспроможними на ринку праці та мали можливість продовжувати успішну кар’єру.

Нашою метою є також робота на міжнародному рівні, у тісному зв’язку з європейським та міжнародним освітнім, дослідницьким та бізнес-середовищем. Спільні навчальні програми, які проводяться з ВНЗ з різних країн Європи, Азії та Америки, надають нашим студентам можливість проходити період навчання за кордоном і отримати подвійний диплом.

Якість освіти в WSB University підтверджується високими позиціями в рейтингах польських вищих навчальних закладів і Польського комітету з акредитації, а також міжнародних органів з акредитації. Університет WSB отримав міжнародну акредитацію CEEMAN IQA та етикетку EUR-ACE®.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами в університеті WSB».

Доктор габілітований Здіслава Дацько-Пікевич, професор AWSB

WSBUniversity https://wsb.edu.pl/en/university/rectors-welcome

Дізнайтеся більше 04 серпня у День відкритих дверей в онлайн та офлайн форматах. Реєструйтеся на https://e-u.com.ua

З усіх питань телефонуйте до call-центру Європейського університету на (044) 334-5304, (050) 356-0245 або до приймальної комісії (050) 442-55 52.

Scroll to Top