Програма подвійного диплому Європейського університету надасть тобі статус студента денної форми навчання закордонного та українського університетів одночасно!

🇵🇱Мрієш вступити до закордонного університету? Хочеш вільно подорожувати, знайомитись із кращими університетами, брати участь у програмах стажування та обміну?

Програма подвійного диплому Європейського університету надасть тобі статус студента денної форми навчання закордонного та українського університетів одночасно!🔥

🇺🇦🇵🇱Програма навчання розроблена Європейським університетом (Україна, м. Київ) у партнерстві з Akademia WSB (Польща, м. Варшава) та передбачає отримання освітніх послуг у змішаному (очно-дистанційному) форматі.

📄Для вступу тобі потрібно лише свідоцтво про повну загальну середню освіту (для бакалаврів) або диплому про вищу освіту (для вступу до магістратури).

Відбір студентів на навчання відбувається за результатами співбесіди (очно або в онлайн форматі).

Навчання за цією програмою відкриває для тебе додаткові можливості, як студента країни Європейського союзу. З-поміж іншого, ти отримаєш:

✅право на працевлаштування у будь-якій країні Європи вже на етапі навчання;

✅можливість вступу до магістратури закордонних університетів;

✅диплом, що не потребує визнання у країнах ЄС;

✅фінансові пільги на рівні зі студентами Євросоюзу;

✅відкриті кордони для подорожей і життя.

Програма подвійного диплому Європейського університету дозволяє навчатись за такими спеціальностями:

✔️Право

✔️Економіка

✔️Менеджмент

✔️Маркетинг

✔️Психологія

✔️Комп’ютерні науки

✔️Інженерія програмного забезпечення

✔️Кібербезпека

✔️Фінанси, банківська справа та страхування

✔️Екологія

Вже хочеш навчатись, але хвилюєшся за іспити та заліки? У цей складний час ми передбачили можливість складання заліково-екзаменаційних сесій дистанційно як українською, так і польською мовами 🖥

🌎Програма подвійного диплому Європейського університету – це твоє рішення бути громадянином Європейського союзу вже сьогодні!

Scroll to Top