З Міжнародним днем студента!

Родина Європейського університету вітає усіх причетних з Міжнародним днем студента!

Фундаментом дати святкування стали трагічні події 1939 року. В Чехії під час мирної демонстрації один зі студентів був вбитий поліцією.

Його смерть викликала ряд протестів невдоволених студентів, що привернули увагу окупаційної влади, яка своєю чергою розв’язала питання у свій спосіб. Під час наради з Адольфем Гітлером було прийнято закрити всі вищі навчальні заклади Чехії на три роки.

Під час протестів багато студентів було арештовано, більшість з них було відправлено до концтаборів, деякі з них були розстріляні.

Шановні студенти Європейського університету!

Україна та весь цивілізований світ зараз борються зі злом та темрявою невігластва. Якісне навчання, вихід за межі стандартних знань, інтеграція інформації, вміння накладати теорію на реальність – сьогодні це шлях до перемоги, відновлення та розквіту нашої країни.

Ми бажаємо вам будувати та досягати цілей: від малих до великих. Бажаємо вам намірюватися трохи далі очевидно можливого.

Для України кожен день зараз вартує людських життів та величезних ресурсів. Ми бажаємо вам робити свій кожен день плідним з огляду на поставлені цілі, прискіпливо оцінювати значення власних дій.

Ви є частина студентства, в усі часи рушійної сили доленосних змін!

Зі святом, шановні студенти!

Scroll to Top