Програма ПАРАЛЕЛЬНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДИПЛОМУ Європейського університету

Мрієш вступити до закордонного університету? Хочеш вільно подорожувати, знайомитись із кращими університетами, брати участь у програмах стажування та обміну?

Програма паралельного європейського  диплому Європейського університету надасть тобі статус студента денної форми навчання закордонного та українського університетів одночасно!

Програма навчання розроблена Європейським університетом (Україна, м. Київ) у партнерстві з Akademia WSB (Польща, м. Домброва-Гурнича) та передбачає отримання освітніх послуг у змішаному (очно-дистанційному) форматі

Для вступу тобі потрібнолише свідоцтво про повну загальну середню освіту (для вступу на бакалавра) або диплому про вищу освіту (для вступу до магістратури). 

Відбір студентів на навчання відбувається за результатами співбесіди (очно або в онлайн форматі).

Навчання за цією програмою відкриває для тебе додаткові можливості, як студента країни Європейського союзу. З-поміж іншого, ти отримаєш:

право на працевлаштування у будь-якій країні Європи вже на етапі навчання;
можливість вступу до магістратури закордонних університетів;
диплом, що не потребує визнання у країнах ЄС;
фінансові пільги на рівні зі студентами Євросоюзу;
відкриті кордони для подорожей і життя.

Програма паралельного європейського  диплому дозволяє навчатись в Україні на таких факультетах Європейського університету (факультет економіка та менеджменту;факультет інформаційних систем та технологій;юридичний факультет) та в Польщі – на спеціальності «Менеджмент» або «Міжнародні відносини».

Вже хочеш навчатись, але хвилюєшся за іспити та заліки? У цей складний час ми передбачили можливість складання заліково-екзаменаційних сесій дистанційно як українською, так і польською мовами.

Програма паралельного європейського  диплому Європейського університету – це твоє рішення бути громадянином Європейського союзу вже сьогодні!

Детальніше за посиланням: https://e-u.edu.ua/ua/abiturijentu/mizhnarodna-programa-podvijnogo-diplomu/

За довідками звертайтеся:
Черкаси, вул. Смілянська, 83
тел.: (0472) 63-09-71; +380931190897
e-mail:
cherkasy@e-u.edu.ua

Scroll to Top